MEIST

Apricot OÜ on 2010. aastal tegevust alustanud Eesti kapitalil põhinev alkoholi ja karastusjooke tootev ettevõte. Meie tooted valmivad looduslikult kaunis kohas, Viljandi maakonnas Holstre mägede ja järvede keskel, kus õhk on puhas ja meel virge. Meie tooteportfellis on alkohoolsetest jookidest esindatud viinad, rummid, liköörid, brändi, džinn ja muud piiritusjoogid. Mittealkohoolsetest produktidest valmistame siirupeid, mahlajoogi kontsentraate, vitamiinijooke, energiajooke, limonaade ja kalja. 

Kaubamärki
1
Aastat kogemust
1
Pühendunud töötajat
1

Meie ettevõte

Tootmine

Meie mitmekesises tootevalikus on alkohoolsed joogid nagu viin, rumm, liköörid, brändi, džinn ja muud kanged alkohoolsed joogid. Lisaks toodame alkoholivabu tooteid, sealhulgas siirupeid, mahlakontsentraate, vitamiinijooke, energiajooke, karastusjooke ja kalja.

Eritellimused

Oleme paindlikud ning võime toota ka väikeseid koguseid. Me leiame oma kliendi jaoks alati aega toote arendamiseks, et tulemus oleks täiuslik ning veatu. Paljud tuntud private label’id tulevad just meie tehasest ning nii mõnedki neist valmivad suures osas käsitööna. 

Meie kliendid